O nás

Kdo jsme? / Co děláme? / Proč si vybrat nás?

Profesionalita –  Kvalita – Kreativita – Spokojenost

Let zkušeností

Stálych klientů

Realizovaných projektů

Odpracovaných hodín

Kdo jsme?

 

Jsme online reklamní agentúra s jasnou vizí, cílem i směrem specializující se na grafický design a internetové technologie. Tvorba grafiky, designu, 3D vizualizací a prostě všechno kolem nás baví. Věříme, že i vás bude bavit spolupráce s námi. Zakládáme si na osobním jednání, kvalitních službách a férových cenách.

Sprostředkujeme vám kvalitní služby a servis, ať už jste jednotlivec, malý podnikatel, střední nebo velká firma. Vždy k vám budeme přistupovat osobně a postupovat podle vašich představ.

Co děláme?

 

Nabízíme komplexní grafické a produkční řešení: počínaje vstupní studií, přes vývoj až po internetový marketing a výrobu materiálů. Za svou prací si stojíme do té míry, že jsme ochotní nést odpovědnost za splnění stanovených výsledků.

Grafiku připravujeme na míru konkrétnímu projektu. Naše hlavní pilíře jsou: Grafický design, Corporate Identity, Obalový design, Webdesign, 3D Grafika / Vizualizace, Katalogy / letáky, Reklamní Kampaně, Tisk

Proč si vybrat nás?

 

Držíme termíny a dohodnuté sliby. V případě potřeby pracujeme nepretržitě. ​Klient je u nás na prvním místě!

Věříme v to, že on-line svět pomáhá rozvíjet potenciál našich klientů – zvyšovat zisky, snižovat náklady, zvyšovat rychlost a efektivitu, a propojovat je se zákazníky. Naše produkty přinášejí také radost a užitek běžným uživatelům. Věříme v digitalizaci a automatizaci, ale technologie pro nás nejsou cílem, jen prostředkem k dosažení cíle.

Corporate Identity již od 2 999,-Kč

Naši spokojení Klienti

Přečtěte si pár referencí, které vypovídají o kvalitě Naší práce.

S panem Jedrichovským jsme velice spokojeni. Po vzájemné domluvě vždy vytvořil to, co jsme si představovali. Oceňujeme také rychlost, s jakou je schopen pracovat. V naší spolupráci budeme určitě pokračovat dál a vřele jej doporučujeme 🙂 !

Jakub Trsek

Nadace Ivana Dejmala pro ochranu přírody

Neuvěřitelná spolupráce, neuvěřitelně rychle dodává zakázky a pokud jsou nutné úpravy udělá je bez problému. Pracuje velice rychle a za utracené peníze dostáváme full servis. Děkujeme za Vaší spolupráci.

Louis Hagen

CEO, DOWYOUTUBE.COM

S firmou GRAFIKA LIBEREC spolupracuji od prosince 2016 a s jejich prací a rychlostí jsem velice spokojený. Vždy na čem se domluvíme, tak platí. Tuto firmu mohu jenom doporučit.

Tomáš Hadrava

CEO, Czech Skills Hockey Academy

Veškerá práce dodána vždy v domluveném termínu a ve výborné kvalitě.  

Bezproblémová komunikace. Spolupráci doporučuji.

Antonín Tuček

CEO, AT online media s.r.o.

S prací pana Jendrichovského jsme byli vždy spokojeni (kvalitní zpracování, termín dodání, příjemná komunikace). Poměr cena výkon super. Můžeme ho jen doporučit. 

Martin Průša

CEO, SimpleWIN s.r.o.

Naprosto bezvadná spolupráce, člověka s tak rychlým a odevzdáním práce jsem ještě nepotkal. Je to poprvé, kdy mi někdo něco udělal na první dobrou. Velmi vysoká rychlost odevzdání - je vidět, že to má v malíku. Precizní kvalita, jak píšu ve shrnutí, dodání na první pokus bez úprav. Super komunikace, rychlá a věcná.

Jan Drda, MSc.

Senior consultant, SEO Efect

Dobrý den, vřele doporučuji. Výborná komunikace a nasazení. Počítáme se spoluprací na dalších projektech.

Marek Kulhavý

Vedení firmy, Rautis, a.s

Highly recommend GRAFIKA LIBEREC. Always responsible, punctual, extremely bright and always delivers. Absolutely endorse his qualification and his skill set. Very impressed by the knowledge he is bringing to the table and we always know we can rely on him to meet deadlines and by the end he does exceed our expectations. Very professional and creative.

Adriana Zimova-Petrik

CEO, BARE & PURE