Grafický Design

Máme řešení pro začínající obchodníky i velké hráče

Prodávejte svou značku efektivně.

Od A do Z

Jednou z primárních činností naší agentury je tvorba designu na míru klientovi – vytvoření jednotného vizuálního stylu, tedy profesionálního a funkčního loga a s ním související grafický manuál, merkantilní tiskoviny, výjimkou není ani tvorba nejrůznějších prezentačních tiskovin, katalogů…

Dokážeme Vám vytvořit jednotný vizuální styl ( corporate identity ), tedy vytvoření profesionálního a funkčního loga ( logotyp ), zpracujeme grafický manuál, merkantilní tiskoviny, výroční zprávy atd.

V nemalé míře se zaměřujeme na tvorbu profesionálních webových stránek. Vytváříme Internetové stránky pro velké i malé firmy, pro drobné živnostníky a pro kohokoliv dalšího, kdo potřebuje vytvořit kvalitní a moderní E-shop.

Potřebujete s něčím poradit?

FIREMNÍ LOGA

Firemní logo je srdcem firmy. Tvoříme loga a logomanuály, které si zapamatujete. Kvalitní logo je základem firemní identity. Nabízíme návrh nového loga, či redesign stávajícího loga vaší společnosti, včetně vytvoření logomanuálu.

GRAFICKÉ NÁVRHY

Grafika jako motor podnikání. Tvoříme jedinečné návrhy webů, banerů, aplikací, tiskovin, cedulí, reklamních předmětů či kresby. Naše DTP oddělení je připraveno plnit veškeré vaše požadavky jako sazbu, zlom,  sken, retuše, tisková data.

WEBDESIGN

Odstartujte s námi moderní web. Víme, jak má vypadat a fungovat moderní web, tak aby návštěvníky zaujal, byl intuitivní a plnil svůj účel. Design webových stránek je dnes jednou z nejdůležitějších součástí webové prezentace, vytvoříme ho pro vás.

Obalový design

Obal je první s čím se zákazník setká, pomáhá k identifikaci výrobce. Oslovte zákazníky vizuálně atraktivními obaly, získejte jejich pozornost originálními grafickými prvky. Navrhneme pro Vaše produkty moderní obalový design.

3D GRAFIKA / VIZUALIZACE

Jsme schopni připravit 3D model takřka jakéhokoliv výrobku či součástky. Modelujeme jak neorganické, tak organické tvary. Počítačové vizualizace jsou ideální formou prezentování návrhu. Díky širokému záběru našich činností, jsme schopni připravit Vám prvotřídní vizualizace.

VIDEO MARKETING

Vyrábíme reklamní animovaná videa a natáčíme promo video. Výroba produktového videa od návrhu až po realizaci. Vyrobíme videospot s profesionálním mluveným komentářem tzv. voiceover.

PROMOVÁNÍ EVENTŮ NA KLÍČ

Vymýšlení a promování eventů je časově náročná a kreativní činnost. Vyzkoušejte lepší způsob přípravy a realizace vašeho eventu. Naše dlouholeté zkušenosti Vám v tom pomůžou.

TISK / VÝROBA / INSTALACE

Nabízíme vám kompletní nabídku tisku v malých i velkých nákladech, rychlou reakci, špičkovou kvalitu zpracování, spolehlivost dodávek a výborné ceny.

Jak to u nás funguje?

  • Firemní Loga 95% 95%
  • Logo Manuály 85% 85%
  • Corporate Identity 88% 88%
  • DTP 80% 80%
  • Grafický Design 80% 80%
  • Promo Materiály 95% 95%
  • Obalový Design 85% 85%
  • Internetový Marketing 88% 88%
  • 3D Grafika 80% 80%
  • Web Design 85% 85%

GRAFIKA LIBEREC

Proč Grafický Design od nás?

 

Vytváříme Grafický Design pro velké i malé firmy, pro drobné živnostníky a pro kohokoliv dalšího, kdo potřebuje vytvořit kvalitní a moderní Branding.